Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0