Movies
Ratings
300
Legends of the FallRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0