Movies
Ratings
216
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
The King's ManRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
LambRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.5
Child's PlayRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0