Titles you rated
The BequeathedRated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
My DaemonRated ★ 3.5
Migi & DaliRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 3.5
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 4.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.5
3%Rated ★ 3.0
3%Rated ★ 3.0
3%Rated ★ 4.0
3%Rated ★ 4.5
Green Mothers ClubRated ★ 3.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 3.5
Dead to MeRated ★ 5.0