Titles you rated
- LarvaRated ★ 5.0
LarvaRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
KRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0