Titles you rated
My MisterRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Lost in SpaceRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0