Titles you rated
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Mute WitnessRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
New OrderRated ★ 3.5
A SunRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
ChangelingRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Almost FamousRated ★ 3.5