Series
Ratings
236
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Black PeanRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0