Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Our PlanetRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.0