Titles you rated
MinionsRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 0.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0