Titles you rated
The MatchRated ★ 3.0
Sink & RiseRated ★ 3.0
Silver ApricotRated ★ 4.0
Rainbow SongRated ★ 4.0
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 3.0
I WishRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 2.5
CustodyRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.0
BorderRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0