Titles you rated
The Red SleeveRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0