Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0