Titles you rated
- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 2.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Magical DoReMiRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 3.0- ドラえもんRated ★ 3.0
- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Marumo's StoryRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0- Basically NiceRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0