Series
Ratings
13
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
Orange DaysRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0- TrickRated ★ 3.0