Titles you rated
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 2.5
Rocky BalboaRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
LooperRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 1.0