Movies
Ratings
105
Doraemon: Nobita's Earth SymphonyRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5- My DaddyRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 5.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
InvictusRated ★ 5.0
ShadowRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Going in StyleRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0