Movies
Ratings
553
Genocidal OrganRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Who Am IRated ★ 3.5