Titles you rated
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Last Exit to BrooklynRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0