Series
Ratings
477
TempestRated ★ 2.0
Good ManRated ★ 0.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 2.0
Secrets of the WhalesRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Dept. QRated ★ 3.0
The BreakthroughRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.0
The ResidentRated ★ 3.5
The Resident Season 1Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5