Series
Ratings
30
Never Have I EverRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 5.0
DaybreakRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
The SocietyRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.5
The RainRated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
The OARated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
TrinketsRated ★ 4.0
Hemlock GroveRated ★ 1.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0