Movies
Ratings
84
Gangnam BluesRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
The Fox FamilyRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Born To SingRated ★ 3.0