Movies
Ratings
52
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0