Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0