Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Once a ThiefRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.0- A Dog-Came Into My FlashRated ★ 2.5
- When Winter ComesRated ★ 2.5
- Ah, ManRated ★ 2.5
- Holy VacationRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0