Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 1.0
The March of FoolsRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
CallRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5