Movies
Ratings
109
La La LandRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Jenny, JunoRated ★ 0.5
Love ForecastRated ★ 1.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Five Senses of ErosRated ★ 1.0
I Give My First Love to YouRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 1.0
Lust, CautionRated ★ 4.0