Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5