Movies
Ratings
145
Sucker PunchRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Ghost SweepersRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0