Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.0- KiteRated ★ 3.5
- Super Rich in KoreaRated ★ 1.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 3.0