Movies
Ratings
1289
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 0.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Strange DarlingRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0
Kill ListRated ★ 3.5
The Green ButchersRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 3.0
Better Watch OutRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0- DEBTRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Güle-GüleRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
House of SayuriRated ★ 3.0