Titles you rated
The WailingRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
MoanaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0