Movies
Ratings
799
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0- The First RideRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
BossRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0