Series
Ratings
83
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0