Titles you rated
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Strawberry Night SPRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
HERORated ★ 4.5
The Great White TowerRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0