Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Man on FireRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
iHostageRated ★ 1.0
Night Always ComesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
BrickRated ★ 0.5
InfiniteRated ★ 1.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
StreamingRated ★ 0.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
Hit ManRated ★ 3.0
Dirty MoneyRated ★ 0.5
K.O.Rated ★ 0.5
StrawRated ★ 0.5