Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
AemaRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 3.5
The BreakthroughRated ★ 2.5
La PalmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Dept. QRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0