Movies
Ratings
38
Fly Me to the SaitamaRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 4.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 1.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0