Titles you rated
Dead SetRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0