Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5