Series
Ratings
52
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 0.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0