Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 4.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Under the SunRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
RenfieldRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 5.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
Who Invited ThemRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
Michael ClaytonRated ★ 4.0
Going Clear: Scientology and the Prison of BeliefRated ★ 4.0- Knox Goes AwayRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0