Series
Ratings
208 The Rehearsal Season 1Rated ★ 4.5 The Rehearsal Season 1Rated ★ 4.5
 Beef Season 1Rated ★ 5.0 Beef Season 1Rated ★ 5.0
 The DropoutRated ★ 3.0 The DropoutRated ★ 3.0
- DopesickRated ★ 4.5
 VeepRated ★ 3.5 VeepRated ★ 3.5
 EuphoriaRated ★ 3.5 EuphoriaRated ★ 3.5
 State of the UnionRated ★ 3.5 State of the UnionRated ★ 3.5
 MindhunterRated ★ 3.5 MindhunterRated ★ 3.5
 MindhunterRated ★ 4.5 MindhunterRated ★ 4.5
 The Vow Season 1Rated ★ 3.5 The Vow Season 1Rated ★ 3.5
 McMillionsRated ★ 3.5 McMillionsRated ★ 3.5
 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
 Devilman: CrybabyRated ★ 4.0 Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
 DorohedoroRated ★ 4.0 DorohedoroRated ★ 4.0
 KingdomRated ★ 3.5 KingdomRated ★ 3.5
 Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5 Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
 Kingdom Season 1Rated ★ 4.0 Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
 Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.0 Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.0
 Parks and RecreationRated ★ 3.0 Parks and RecreationRated ★ 3.0
 Parks and RecreationRated ★ 3.5 Parks and RecreationRated ★ 3.5