Titles you rated
TenetRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5