Movies
Ratings
793
The ShiningRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0