Titles you rated
Toradora!Rated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 3.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 3.5
- K-ON!!Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5