Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
One DayRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0