Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 0.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0