Titles you rated
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 3.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.5