Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0